výtvarné diela

Trnava – Bazilika

CISAROVE
CISAROVE

Projekt CISAROVE vznikol ako grafické spracovanie fragmentov mesta na základe vizuálnych princípov Bauhausu, suprematizmu či konštruktivizmu, kde dostávajú hlavné slovo základné geometrické tvary ako štvorec, kruh či línia. Hlavným grafickým kritériom je vnútorná logika a poriadok, ktorý vymedzuje mriežka v pomere 40 x 60. Digitálna tlač zachytáva stavbu Baziliky v Trnave. Grafika je signovaná a číslovaná, limitovaná v náklade 200 kusov.

Cena 14,17 €
favorite_border favorite

Košice – Dóm sv. Alžbety

CISAROVE
CISAROVE

Projekt CISAROVE vznikol ako grafické spracovanie fragmentov mesta na základe vizuálnych princípov Bauhausu, suprematizmu či konštruktivizmu, kde dostávajú hlavné slovo základné geometrické tvary ako štvorec, kruh či línia. Hlavným grafickým kritériom je vnútorná logika a poriadok, ktorý vymedzuje mriežka v pomere 40 x 60. Digitálna tlač zachytáva Dóm svätej Alžbety v Košiciach. Grafika je signovaná a číslovaná, limitovaná v náklade 200 kusov.

Cena 14,17 €
favorite_border favorite

Bratislava – Obchodná ulica

CISAROVE
CISAROVE

Projekt CISAROVE vznikol ako grafické spracovanie fragmentov mesta na základe vizuálnych princípov Bauhausu, suprematizmu či konštruktivizmu, kde dostávajú hlavné slovo základné geometrické tvary ako štvorec, kruh či línia. Hlavným grafickým kritériom je vnútorná logika a poriadok, ktorý vymedzuje mriežka v pomere 40 x 60. Digitálna tlač zachytáva Obchodnú ulicu v Bratislave. Grafika je signovaná a číslovaná, limitovaná v náklade 200 kusov.

Cena 14,17 €
favorite_border favorite

IZO - Mohyla

CISAROVE
CISAROVE

Trojdielny cyklus s názvom IZO sa opiera o izometrické grafické zobrazenie a vo farebnej schéme je nadviazaním na vizuálny jazyk predošlej tvorby CISAROVE. Cyklus je tlačený digitálnou tlačou na papier 250 g Sendme Smooth Natural White. Každá grafika z tejto série vychádza v náklade 45 ks.

Cena 16,67 €
favorite_border favorite

Trenčiansky hrad

CISAROVE
CISAROVE

Projekt CISAROVE vznikol ako grafické spracovanie fragmentov mesta na základe vizuálnych princípov Bauhausu, suprematizmu či konštruktivizmu, kde dostávajú hlavné slovo základné geometrické tvary ako štvorec, kruh či línia. Hlavným grafickým kritériom je vnútorná logika a poriadok, ktorý vymedzuje mriežka v pomere 40 x 60. Digitálna tlač zachytáva známu dominantu Trenčína. Grafika je signovaná a číslovaná, limitovaná v náklade 100 kusov.

Cena 14,17 €
favorite_border favorite