šperky

náhrdelník Slza medená so vzorom

Hana Převrátilová
Hana Převrátilová

Neprehliadnuteľný a jedinečný kus šperku, vďaka ktorému vyniknete. Hladká porcelánová slza namočená vo farebnej, zlatej, platinovej či medenej glazúre kontrastuje s brúsenou kožou a vytvára originálny náhrdelník na výnimočné príležitosti. Šperk vznikol v spolupráci tvorcov Hany Prevřátilovej a Borisa Hanečku.

Cena 99,17 €
favorite_border favorite
  • Novinka

brošňa Point X mosadz postriebrená

Hana Polívková
Hana Polívková

Kolekcia Point vychádza zo základných geometrických tvarov – tvaroslovie elegantnej brošne z postriebrenej mosadze zosobňuje kríž. Podnetom k vytvoreniu kolekcie Point bol text Psychológia šperku od rakúskeho sociológa a filozofa George-a Simmela. Tento sociológ tvrdil, že šperk má za úlohu rozširovať okruh vyžarovania osobnosti nositeľa. Má priťahovať pozornosť na nositeľa a tým zlepšovať jeho vzhľad. Šperky sú jednoduché a majú tvar kruhu, kríža alebo linky. Tieto tvary symbolizujú nositeľa a smery, ktorými vysiela svoje podnety.

Cena 83,33 €
favorite_border favorite

brošňa Point X mosadz pozlátená

Hana Polívková
Hana Polívková

Kolekcia Point vychádza zo základných geometrických tvarov – tvaroslovie elegantnej brošne z pozlátenej mosadze zosobňuje kríž. Podnetom k vytvoreniu kolekcie Point bol text Psychológia šperku od rakúskeho sociológa a filozofa George-a Simmela. Tento sociológ tvrdil, že šperk má za úlohu rozširovať okruh vyžarovania osobnosti nositeľa. Má priťahovať pozornosť na nositeľa a tým zlepšovať jeho vzhľad. Šperky sú jednoduché a majú tvar kruhu, kríža alebo linky. Tieto tvary symbolizujú nositeľa a smery, ktorými vysiela svoje podnety.

Cena 83,33 €
favorite_border favorite

prsteň F

Kateřina Matěchová
Kateřina Matěchová

Sochársky objekt v drobnom meradle. Subtílny prsteň zo striebra je špeciálne opracovaný a jeho povrch zdobí organická štruktúra podobná materiálu pri tvorbe sochárskeho diela. Minimalistický krúžok je tým ozvláštnený, no napriek tomu nestráca svoju univerzálnosť. Hodí sa na každý deň i na špeciálnu príležitosť. 

Cena 52,50 €
favorite_border favorite