šperky

náhrdelník Split Round Jade

METAFORMI
METAFORMI

Náhrdelník vyrobený z ušľachtilých materiálov – polodrahokamu jadeit a mosadze na pozlátenej retiazke. Každý náhrdelník je unikát práve vďaka rozdielnej prírodnej štruktúre polodrahokamu a jemným farebným odchýlkam. Kolekcia Split predstavuje návrat k pôvodnému konceptu značky Metaformi. Kameň a kov dokonale spojené a vybrúsené do jednej roviny tvoria originálny šperk. Tvarovanie vychádza zo základnej geometrie a necháva vyniknúť ušľachtilé materiály. Šperky sú elegantné a jemné, no svojrázne, prezentujú ženskú silu a názor.

Cena 137,50 €
favorite_border favorite

náhrdelník Split Oval Bianco

METAFORMI
METAFORMI

Náhrdelník vyrobený z ušľachtilých materiálov – talianskeho mramoru Bianco Carrara a a mosadze na pozlátenej retiazke. Každý náhrdelník je unikát práve vďaka rozdielnej prírodnej štruktúre polodrahokamu a jemným farebným odchýlkam. Kolekcia Split predstavuje návrat k pôvodnému konceptu značky Metaformi. Kameň a kov dokonale spojené a vybrúsené do jednej roviny tvoria originálny šperk. Tvarovanie vychádza zo základnej geometrie a necháva vyniknúť ušľachtilé materiály. Šperky sú elegantné a jemné, no svojrázne, prezentujú ženskú silu a názor.

Cena 137,50 €
favorite_border favorite

náhrdelník Adamantine Agate

METAFORMI
METAFORMI

Originálny náhrdelník z ušľachtilých materiálov – rýdzeho striebra s polodrahokamom Achát, pozlátený 18 karátovým zlatom. Achát so žiarivo bielou farbou je drahý kameň, známy aj ako kameň rovnováhy, ktorý už pred 3000 rokmi využívali starovekí Egypťania na výrobu ochranných talizmanov. Jedinečnosť kameňa v jednoduchej forme robia z každého šperku nadčasový originál.

Cena 146,67 €
favorite_border favorite

náušnice Quirt Ag

Mária Kobelová
Mária Kobelová

Elegantné, výrazné a ženské. To sú náušnice Quirt! V kolekcii Euphoria sa autorka zaoberá eufóriou, poukazuje na jej jednotlivé typy. Tvarové riešenie šperkov je v kolekcii definované štyrmi typmi eufórie, ktoré vyjadruje a zaznamenáva v krivkách, objeme, tvarovej harmónii. Náušnice Quirt zosobňujú sexuálnu eufóriu – orgazmus, vrchol fyzického šťastia a únik zo všedného dňa. Jeden a tisíc prúdov pocitov, uvoľnenia, uspokojenia... Túžba a príťažlivosť v krehkom tvaroslovi kriviek na pohľad príjemných pre oko i dušu.

Cena 143,33 €
favorite_border favorite

náušnice Spoko

Mária Kobelová
Mária Kobelová

Elegantné, ženské a výrazné! To sú náušnice Spoko. V kolekcii Euphoria sa autorka zaoberá eufóriou, poukazuje na jej jednotlivé typy. Tvarové riešenie šperkov je v kolekcii definované štyrmi typmi eufórie, ktoré vyjadruje a zaznamenáva v krivkách, objeme, tvarovej harmónii. Náušnice Spoko v sebe nesú životnú eufóriu – spokojnosť so sebou samým, určitý úspech, uznanie alebo radosť zo životného samotného. Pripomínajú cukrovinky, vianočné ozdoby či salónky, sú sladké, farebné a hravé.

Cena 285,83 €
favorite_border favorite

náušnice Adamantine Lapis

METAFORMI
METAFORMI

Originálne náušnice z ušľachtilých materiálov – rýdzeho striebra s polodrahokamom Lapis Lazuli, pozlátené 18k zlatom. Lapis Lazuli je drahý kameň s krásnou modrou farbou so zlatými odleskami čiastočiek pyritu pochádzajúci z Afganistanu – veľmi cenený a využívaný už v staroveku, známy aj pre svoje liečivé účinky. Jedinečné štruktúry kameňa v jednoduchej forme robia z každého šperku nadčasový originál.

Cena 146,67 €
favorite_border favorite

náušnice Split Round Jade

METAFORMI
METAFORMI

Náušnice vyrobené z ušľachtilých materiálov – talianskeho mramoru Bianco Carrara a mosadze. Každý pár náušníc je jedinečný práve vďaka rozdielnej prírodnej štruktúre mramoru a jeho jemnej sivej kresbe. Kolekcia Split predstavuje návrat k pôvodnému konceptu značky Metaformi. Kameň a kov dokonale spojené a vybrúsené do jednej roviny tvoria originálny šperk. Tvarovanie vychádza zo základnej geometrie a necháva vyniknúť ušľachtilé materiály. Šperky sú elegantné a jemné, no svojrázne, prezentujú ženskú silu a názor.

Cena 142,50 €
favorite_border favorite

náušnice Split Pie Jade

METAFORMI
METAFORMI

Náušnice vyrobené z ušľachtilých materiálov – polodrahokamu jadeit a mosadze. Každý pár náušníc je jedinečný práve vďaka rozdielnej prírodnej štruktúre mramoru a jeho jemnej sivej kresbe. Kolekcia Split predstavuje návrat k pôvodnému konceptu značky Metaformi. Kameň a kov dokonale spojené a vybrúsené do jednej roviny tvoria originálny šperk. Tvarovanie vychádza zo základnej geometrie a necháva vyniknúť ušľachtilé materiály. Šperky sú elegantné a jemné, no svojrázne, prezentujú ženskú silu a názor.

Cena 142,50 €
favorite_border favorite