digitálna tlač

Žilina

CISAROVE
CISAROVE

Projekt CISAROVE vznikol ako grafické spracovanie fragmentov mesta na základe vizuálnych princípov Bauhausu, suprematizmu či konštruktivizmu, kde dostávajú hlavné slovo základné geometrické tvary ako štvorec, kruh či línia. Hlavným grafickým kritériom je vnútorná logika a poriadok, ktorý vymedzuje mriežka v pomere 40 x 60. Digitálna tlač tentokrát zachytáva stavbu Farského kostola v Žiline. Grafika je signovaná a číslovaná, limitovaná v náklade 50 kusov.

Cena 16,67 €
favorite_border favorite

Walk your own path

Žužu Gálová
Žužu Gálová

Archívna tlač je inšpirovaná silou a odvahou, ktorú v sebe skrýva každý z nás. Autorka pripomína, že sa nemáme báť kráčať svojou cestou. Žužu sa vo svojej tvorbe venuje ilustráciam a spája digitálne a tradičné techniky tvorby. V jej tvorbe zohráva hlavnú úlohu žena, témy okolo ekológie a svet zvierat. Príznačný je pre ňu minimalistický štýl, ktorý je rozpoznateľný. Každá grafika je signovaná autorkou.

Cena 37,50 €
favorite_border favorite

Košice – Dóm sv. Alžbety

CISAROVE
CISAROVE

Projekt CISAROVE vznikol ako grafické spracovanie fragmentov mesta na základe vizuálnych princípov Bauhausu, suprematizmu či konštruktivizmu, kde dostávajú hlavné slovo základné geometrické tvary ako štvorec, kruh či línia. Hlavným grafickým kritériom je vnútorná logika a poriadok, ktorý vymedzuje mriežka v pomere 40 x 60. Digitálna tlač zachytáva Dóm svätej Alžbety v Košiciach. Grafika je signovaná a číslovaná, limitovaná v náklade 200 kusov.

Cena 14,17 €
favorite_border favorite

Bratislava – Obchodná ulica

CISAROVE
CISAROVE

Projekt CISAROVE vznikol ako grafické spracovanie fragmentov mesta na základe vizuálnych princípov Bauhausu, suprematizmu či konštruktivizmu, kde dostávajú hlavné slovo základné geometrické tvary ako štvorec, kruh či línia. Hlavným grafickým kritériom je vnútorná logika a poriadok, ktorý vymedzuje mriežka v pomere 40 x 60. Digitálna tlač zachytáva Obchodnú ulicu v Bratislave. Grafika je signovaná a číslovaná, limitovaná v náklade 200 kusov.

Cena 14,17 €
favorite_border favorite