náušnice

náušnice Quirt Ag

Mária Kobelová
Mária Kobelová

Elegantné, výrazné a ženské. To sú náušnice Quirt! V kolekcii Euphoria sa autorka zaoberá eufóriou, poukazuje na jej jednotlivé typy. Tvarové riešenie šperkov je v kolekcii definované štyrmi typmi eufórie, ktoré vyjadruje a zaznamenáva v krivkách, objeme, tvarovej harmónii. Náušnice Quirt zosobňujú sexuálnu eufóriu – orgazmus, vrchol fyzického šťastia a únik zo všedného dňa. Jeden a tisíc prúdov pocitov, uvoľnenia, uspokojenia... Túžba a príťažlivosť v krehkom tvaroslovi kriviek na pohľad príjemných pre oko i dušu.

Cena 143,33 €
favorite_border favorite

náušnice Spoko

Mária Kobelová
Mária Kobelová

Elegantné, ženské a výrazné! To sú náušnice Spoko. V kolekcii Euphoria sa autorka zaoberá eufóriou, poukazuje na jej jednotlivé typy. Tvarové riešenie šperkov je v kolekcii definované štyrmi typmi eufórie, ktoré vyjadruje a zaznamenáva v krivkách, objeme, tvarovej harmónii. Náušnice Spoko v sebe nesú životnú eufóriu – spokojnosť so sebou samým, určitý úspech, uznanie alebo radosť zo životného samotného. Pripomínajú cukrovinky, vianočné ozdoby či salónky, sú sladké, farebné a hravé.

Cena 285,83 €
favorite_border favorite

náušnice Adamantine Lapis

METAFORMI
METAFORMI

Originálne náušnice z ušľachtilých materiálov – rýdzeho striebra s polodrahokamom Lapis Lazuli, pozlátené 18k zlatom. Lapis Lazuli je drahý kameň s krásnou modrou farbou so zlatými odleskami čiastočiek pyritu pochádzajúci z Afganistanu – veľmi cenený a využívaný už v staroveku, známy aj pre svoje liečivé účinky. Jedinečné štruktúry kameňa v jednoduchej forme robia z každého šperku nadčasový originál.

Cena 146,67 €
favorite_border favorite

náušnice Split Round Jade

METAFORMI
METAFORMI

Náušnice vyrobené z ušľachtilých materiálov – talianskeho mramoru Bianco Carrara a mosadze. Každý pár náušníc je jedinečný práve vďaka rozdielnej prírodnej štruktúre mramoru a jeho jemnej sivej kresbe. Kolekcia Split predstavuje návrat k pôvodnému konceptu značky Metaformi. Kameň a kov dokonale spojené a vybrúsené do jednej roviny tvoria originálny šperk. Tvarovanie vychádza zo základnej geometrie a necháva vyniknúť ušľachtilé materiály. Šperky sú elegantné a jemné, no svojrázne, prezentujú ženskú silu a názor.

Cena 142,50 €
favorite_border favorite

náušnice Split Pie Jade

METAFORMI
METAFORMI

Náušnice vyrobené z ušľachtilých materiálov – polodrahokamu jadeit a mosadze. Každý pár náušníc je jedinečný práve vďaka rozdielnej prírodnej štruktúre mramoru a jeho jemnej sivej kresbe. Kolekcia Split predstavuje návrat k pôvodnému konceptu značky Metaformi. Kameň a kov dokonale spojené a vybrúsené do jednej roviny tvoria originálny šperk. Tvarovanie vychádza zo základnej geometrie a necháva vyniknúť ušľachtilé materiály. Šperky sú elegantné a jemné, no svojrázne, prezentujú ženskú silu a názor.

Cena 142,50 €
favorite_border favorite

náušnice Stela kids žlté zlato

Uhrecki
Uhrecki

Šperk pre deti a dospelých z kolekcie A N T O A N. Tvorí puto medzi deťmi a dospelými s myšlienkou posúvať ho z generácie na generáciu. A N T O A N je colabo medzi nami dvomi a talentovanou ilustrátorkou Ajkou. Ajka nakreslila krásne ilustrácie a my sme ich následne pretvorili do tretieho rozmeru v podobe zlatého a strieborného ručne vyrobeného šperku. Idea vyrobiť kolekciu na počesť 120. výročia narodenia Antoine de Saint-Exupéry vznikla začiatkom roku 2020. Kolekcia vyšla z prvotnej potreby vytvorenia chlapčenského šperku, ktorá sa rozrástla o ďalšie námety. 

Náušničky potešia dcéry aj mamy. Detský variant je vyrobený z bezpečnostným detským zapínaním dopredu. 

Cena 291,67 €
favorite_border favorite