náhrdelníky

náhrdelník Split Round Jade

METAFORMI
METAFORMI

Náhrdelník vyrobený z ušľachtilých materiálov – polodrahokamu jadeit a mosadze na pozlátenej retiazke. Každý náhrdelník je unikát práve vďaka rozdielnej prírodnej štruktúre polodrahokamu a jemným farebným odchýlkam. Kolekcia Split predstavuje návrat k pôvodnému konceptu značky Metaformi. Kameň a kov dokonale spojené a vybrúsené do jednej roviny tvoria originálny šperk. Tvarovanie vychádza zo základnej geometrie a necháva vyniknúť ušľachtilé materiály. Šperky sú elegantné a jemné, no svojrázne, prezentujú ženskú silu a názor.

Cena 137,50 €
favorite_border favorite

náhrdelník Split Oval Bianco

METAFORMI
METAFORMI

Náhrdelník vyrobený z ušľachtilých materiálov – talianskeho mramoru Bianco Carrara a a mosadze na pozlátenej retiazke. Každý náhrdelník je unikát práve vďaka rozdielnej prírodnej štruktúre polodrahokamu a jemným farebným odchýlkam. Kolekcia Split predstavuje návrat k pôvodnému konceptu značky Metaformi. Kameň a kov dokonale spojené a vybrúsené do jednej roviny tvoria originálny šperk. Tvarovanie vychádza zo základnej geometrie a necháva vyniknúť ušľachtilé materiály. Šperky sú elegantné a jemné, no svojrázne, prezentujú ženskú silu a názor.

Cena 137,50 €
favorite_border favorite

náhrdelník Adamantine Agate

METAFORMI
METAFORMI

Originálny náhrdelník z ušľachtilých materiálov – rýdzeho striebra s polodrahokamom Achát, pozlátený 18 karátovým zlatom. Achát so žiarivo bielou farbou je drahý kameň, známy aj ako kameň rovnováhy, ktorý už pred 3000 rokmi využívali starovekí Egypťania na výrobu ochranných talizmanov. Jedinečnosť kameňa v jednoduchej forme robia z každého šperku nadčasový originál.

Cena 146,67 €
favorite_border favorite

náhrdelník STUHA medailón S zlatý

JUHASZ MARTA JEWELRY
JUHASZ MARTA JEWELRY

Stuhy sú inšpirované krehkosťou a spontánnosťou pohybu. Každý šperk zachytáva iný moment neopakovateľného tvaru textilnej stuhy. Kolekcia je jemná, ženská, nadčasová. Jednotlivé kúsky sa veľmi dobre kombinujú a vrstvia navzájom, ale aj s inými šperkami. Každý kúsok je originálne ručne tvarovaný, jemné rozdiely ich robia ideálnym pre milovníkov detailov a originálov. Základom prsteňa je 100 % recyklované zlato, ktoré sa vyrába z odpadu z lekárskeho, elektronického a darčekového priemyslu. Pri výrobe sa menej znečisťuje životné prostredie, ako pri ťažbe a výrobe nového kovu, avšak vlastnosti materiálu zostávajú plnohodnotné.

Cena 158,33 €
favorite_border favorite