brošne

brošňa Cube

KARLA JEWELRY STUDIO
KARLA JEWELRY STUDIO

Elegantná brošňa s moderným dizajnom. Kolekcia nazvaná jednoducho Cube demonštruje autorkinu fascináciu geometriou. Umelkyňa v nej skúma a rozvíja potenciál kubickej štruktúry a prostriedky jej rozkladu. Minimalistický dizajn je obohatený o kinetický prvok, čo dodáva jej šperkom variabilitu. Ako vraví sama autorka, šperky Cube pri nosení začínajú žiť vlastný život. 

Cena 176,67 €
favorite_border favorite

brošňa biela páv

Stehlík design
Stehlík design

Porcelánová brošňa páv je inšpirovaná origami, japonským umením skladania papiera. Páv je symbolom krásy, elegantné silné zviera, ktoré nás učí veriť v samých seba a čeliť životným výzvam s odvahou a dôverou. Páv v ázijskej tradícii znamená súcit, dobrú vôľu a láskavosť. Zapínanie vyrobené z kvalitnej nehdrzavejúcej ocele je vďaka svojmu hypoalergénnemu zloženiu vhodné aj pre alergikov.

Cena 20,83 €
favorite_border favorite

brošňa čierna holubica

Stehlík design
Stehlík design

Porcelánová brošňa v tvare holubice je inšpirovaná origami, japonským umením skladania papiera. Holubica je bežne vnímaná ako symbol starostlivosti, oddanosti, čistoty a mieru. Zapínanie vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele je vďaka svojmu hypoalergénnemu zloženiu vhodné aj pre alergikov.

Cena 20,83 €
favorite_border favorite

brošňa Point X mosadz pozlátená

Hana Polívková
Hana Polívková

Kolekcia Point vychádza zo základných geometrických tvarov – tvaroslovie elegantnej brošne z pozlátenej mosadze zosobňuje kríž. Podnetom k vytvoreniu kolekcie Point bol text Psychológia šperku od rakúskeho sociológa a filozofa George-a Simmela. Tento sociológ tvrdil, že šperk má za úlohu rozširovať okruh vyžarovania osobnosti nositeľa. Má priťahovať pozornosť na nositeľa a tým zlepšovať jeho vzhľad. Šperky sú jednoduché a majú tvar kruhu, kríža alebo linky. Tieto tvary symbolizujú nositeľa a smery, ktorými vysiela svoje podnety.

Cena 83,33 €
favorite_border favorite

brošňa biela líška

Stehlík design
Stehlík design

Porcelánová brošňa líška je inšpirovaná origami, japonským umením skladania papiera. Líška je už dlho považovaná za vtipnú, rýchlu a inteligentnú. V niektorých tradičných európskych príbehoch je to postava, ktorá prekabáti ostatných a vyviazne aj z najnáročnejších situácií. Zapínanie je vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a vďaka svojmu hypoalergénnemu zloženiu je vhodné aj pre alergikov.

Cena 20,83 €
favorite_border favorite

brošňa biela vlk

Stehlík design
Stehlík design

Porcelánová brošňa vlk je inšpirovaná origami, japonským umením skladania papiera. Sila vlka prináša inštinkt, inteligenciu, túžbu po slobode a povedomie o význame sociálnych väzieb. Keď sa vo vašom života objaví vlk, venujte pozornosť tomu, čo vám hovorí vaša intuícia. Zapínanie je vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a vďaka svojmu hypoalergénnemu zloženiu je vhodné aj pre alergikov.

Cena 20,83 €
favorite_border favorite