Petra Kubíková

šaty šušták

Petra Kubíková
Petra Kubíková

Hnedé šušťákové šaty rovného strihu s gumičkou v páse pochádzajú z kolekcie UNDER/COVER, ktorá bola v roku 2018 odprezentovaná formou prehliadky na podujatí FL! V prednej časti šiat sú všité diely, ktoré je možné cez prsia previazať. Šaty sú športové a pohodlné, no v kombinácii s vhodnými doplnkami pôsobia elegantne. Vďaka nenáročnému, nekrčivému materiálu sú veľmi praktické na údržbu.

Cena 130 €
favorite_border favorite

šaty kocka

Petra Kubíková
Petra Kubíková

Dlhé kockované šaty z jemnej japonskej bavlny pochádzajú z kolekcie STARDUST, ktorá bola v máji 2021 odprezentovaná na MBPFW a je oslavou ženskej krásy a elegancie. Šaty sú v spodnej časti podšité jemnou lykrovou podšívkou. V hornej časti sú aplikované nariasené šály, ktoré voľne prechádzajú do rukávov. Šaty sú veľmi ľahké a vzdušné. V páse sa nachádza gumička. Pás je možné zvýrazniť vhodným koženým opaskom. Šaty sú vhodné i na slávnostné chvíle a môžu byť použité aj ako svadobné šaty.

Cena 260 €
favorite_border favorite

náušnice L mahagón

Petra Kubíková
Petra Kubíková

Maximal náušnice z kolekcie COMBINÉ z dielne slovenskej módnej dizajnérky Petry Kubíkovej. Kúsok, s ktorým vás rozhodne neprehliadnu! Balenie obsahuje tri náušnice, ktoré si môžete kombinovať podľa nálady. Vyrobené sú ručne z dreva, natreté mahagónovým lakom. Ľahké a pohodlné na nosenie.

Cena 58,33 €
favorite_border favorite