hodiny

Round Clock 28 cm s čiernym lemom

MARC.
MARC.

Moderné nástenné hodiny sú vyrobené z jedného kusu dubového dreva. Jedinečný systém zavesenia, čistota ručného spracovania, ekologické materiály. Hodiny sú precízne opracované a vybrúsené, viacnásobne ošetrené voskami najvyššej kvality OSMO. Osadené sú tichým hodinovým strojčekom s plynulým chodom bez tikania. Čierny lem po obvode je maľovaný ručne v troch vrstvách. 

Cena 60 €
favorite_border favorite

Drop Clock dub

MARC.
MARC.

Moderné nástenné hodiny pripomínajúce padajúcu kvapku sú vyrobené z jedného kusu dubového dreva. Jedinečný systém zavesenia, čistota ručného spracovania, ekologické materiály. Hodiny boli súčasťou súťaže Národná cena za produktový dizajn 2015 ako aj výstavy v galérii dizajnu Satelit. Hodiny sú precízne opracované a vybrúsené, dodávajú sa v prírodnej farbe dreva bez povrchovej úpravy. Osadené sú kvalitným Quartz strojčekom. 

Cena 116,67 €
favorite_border favorite

Mini Drop Clock

MARC.
MARC.

Moderné nástenné hodiny v tvare malej kvapky sú vyrobené z jedného kusu dubového dreva. Jedinečný systém zavesenia, čistota ručného spracovania, ekologické materiály. Hodiny sú precízne opracované a vybrúsené, viacnásobne ošetrené voskami najvyššej kvality OSMO. Nachádza sa tu aj minimalisticky naznačený ciferník. Osadené sú tichým hodinovým strojčekom s plynulým chodom bez tikania.

Cena 60 €
favorite_border favorite

Block Clock

MARC.
MARC.

Minimalistické hodiny sú vyrobené z 40 mm masívneho dubového dreva, osadené kvalitným Quartz strojčekom. Jedinečný kus do každého interiéru. Okrem položenia na stôl či policu ich možno zavesiť aj na stenu. Každý kus je vďaka rôznorodej štruktúre použitého dreva jedinečný a originálny. Hodiny sú ošetrené ekologickým olejom, ktorý zvýrazňuje krásnu kresbu dreva a dlhodobo ich chráni pred nepriaznivými vplyvmi prostredia. Sú ručne opracované, navrhnuté a vlastnoručne vyrábané na Slovensku.

Cena 83,33 €
favorite_border favorite

Round Clock 30 cm s ciferníkom

MARC.
MARC.

Moderné nástenné kruhové hodiny vyrobené z masívneho dubového dreva. Vynikajú čistotou ručného spracovania, jedinečným dizajnom a použitím ekologických materiálov. Hodiny sú precízne opracované, ošetrené voskami najvyššej kvality OSMO. Majú minimalisticky naznačený ciferník. Osadené sú tichým strojčekom s plynulým chodom bez tikania.

Cena 66,67 €
favorite_border favorite