hodiny

Block Clock

MARC.
MARC.

Minimalistické hodiny sú vyrobené z 40 mm masívneho dubového dreva, osadené kvalitným Quartz strojčekom. Jedinečný kus do každého interiéru. Okrem položenia na stôl či policu ich možno zavesiť aj na stenu. Každý kus je vďaka rôznorodej štruktúre použitého dreva jedinečný a originálny. Hodiny sú ošetrené ekologickým olejom, ktorý zvýrazňuje krásnu kresbu dreva a dlhodobo ich chráni pred nepriaznivými vplyvmi prostredia. Sú ručne opracované, navrhnuté a vlastnoručne vyrábané na Slovensku.

Cena 83,33 €
favorite_border favorite

Round Clock 30 cm s ciferníkom

MARC.
MARC.

Moderné nástenné kruhové hodiny vyrobené z masívneho dubového dreva. Vynikajú čistotou ručného spracovania, jedinečným dizajnom a použitím ekologických materiálov. Hodiny sú precízne opracované, ošetrené voskami najvyššej kvality OSMO. Majú minimalisticky naznačený ciferník. Osadené sú tichým strojčekom s plynulým chodom bez tikania.

Cena 66,67 €
favorite_border favorite

Drop Clock smrek

MARC.
MARC.

Moderné nástenné hodiny pripomínajúce padajúcu kvapku sú vyrobené z jedného kusu smrekového dreva. Čistý dizajn a remeselné spracovanie dopĺňa jedinečný systém zavesenia s farebným akcentom. Hodiny boli súčasťou Národnej ceny za produktový dizajn 2015. Sú precízne opracované a vybrúsené, dodávajú sa v prírodnej farbe dreva bez povrchovej úpravy. Osadené sú kvalitným Quartz strojčekom.

Cena 100 €
favorite_border favorite