hodiny

Mini Drop Clock prázdne

MARC.
MARC.Moderné nástenné hodiny vyrobené z masívneho dubového dreva. Čistota ručného spracovania, ekologické materiály. Hodiny sú precízne opracované, ošetrené voskami najvyššej kvality OSMO. Zatiaľ ako jediné z ponuky majú aj minimalisticky naznačený ciferník. Osadené sú tichým strojčekom s plynulým chodom bez tikania.
Cena 63,33 €
favorite_border favorite

Drop Clock dub

MARC.
MARC.

Moderné nástenné hodiny pripomínajúce padajúcu kvapku sú vyrobené z jedného kusu dubového dreva. Jedinečný systém zavesenia, čistota ručného spracovania, ekologické materiály. Hodiny boli súčasťou súťaže Národná cena za produktový dizajn 2015 ako aj výstavy v galérii dizajnu Satelit. Hodiny sú precízne opracované a vybrúsené, dodávajú sa v prírodnej farbe dreva bez povrchovej úpravy. Osadené sú kvalitným Quartz strojčekom. 

Cena 129,17 €
favorite_border favorite

Mini Drop Clock plné

MARC.
MARC.

Moderné nástenné hodiny v tvare malej kvapky sú vyrobené z jedného kusu dubového dreva. Jedinečný systém zavesenia, čistota ručného spracovania, ekologické materiály. Hodiny sú precízne opracované a vybrúsené, viacnásobne ošetrené voskami najvyššej kvality OSMO. Nachádza sa tu aj minimalisticky naznačený ciferník. Osadené sú tichým hodinovým strojčekom s plynulým chodom bez tikania.

Cena 63,33 €
favorite_border favorite