pohľadnice

pohľadnica Asymptoty

Han Illustration
Han Illustration

Han aj na malom formáte nevšedným, jedinečným spôsobom spracúva veľké témy. Jej tvorba je snová, melancholická, plná tvarov a geometrie. Pohľadnica Asymptoty symbolizuje vzťah – priateľstvo či lásku. Hovorí o tom, ako sa ľudia stretnú a potom sa sprevádzajú životom, niekedy už navždy. Naše cesty sa nikdy celkom nepretnú v jednu, no životom môžeme kráčať spoločne, vedľa seba.

Cena 1,25 €
favorite_border favorite

pohľadnica Vennov diagram

Han Illustration
Han Illustration

Han aj na malom formáte nevšedným, jedinečným spôsobom spracúva veľké témy. Jej tvorba je snová, melancholická, plná tvarov a geometrie. Pohľadnica Vennov diagram bola pôvodne o tom, "ako vznikajú bábätká", no je i všeobecne o tom, ako spojení dvoch ľudí v láske vznikajú nové veci – prieniky.

Cena 1,25 €
favorite_border favorite

pohľadnica Zlaté srdce

Bohemia Paper
Bohemia Paper

Vianočná pohľadnica vyrobená z kvalitného papiera s motívom srdca tlačeného zlatou oceľotlačou. Posielate ešte vianočné priania? Urobte niekomu radosť a povedzte mu, že naňho cez sviatky myslíte – stačí len pár slov. Mini karta je ideálna na priloženie k drobnému darčeku, ako je šperk. Papier má elegantnú, prírodnú bielu farbu a balenie obsahuje obálku so scarlet výlepom.

Cena 1,67 €
favorite_border favorite