kozmetika

DUO Anti Age

Noili
Noili

Praktické dvojbalenie olejových sér s aktívnymi látkami, ktoré sú určené na celodennú starostlivosť a intenzívnu výživu pre všetky typy pleti. V balení je sérum s bakuchiolom a skvalánom, účinkami najintenzívneší z našich olejov, a sérum s vysoko stabilným vitamínom C, odporúčané predovšetkým na noc. Podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, zjemňuje vrásky, spevňuje kontúry, zosvetľuje pigmentové škvrny, upokojuje podráždenie.

Cena 48,33 €
favorite_border favorite

DUO Rich normal and oily skin

Noili
Noili

Praktické balenie dvoch pleťových prípravkov, ktoré sú určené na celodennú intenzívnu výživu normálnej a mastnej pleti so sklonom k akné. V porovnaní s Light verziou je pleťový olej v tomto sete výživnejší a nepatrne mastnejší, s vyšším obsahom výdatných omladzujúcich lipidov.

OBSAHUJE: 

Rich Beauty Oil na normálnu a mastnú pleť: Obzvlášť výživná a zvláčňujúca kompozícia vzácnych olejov a voskov, bohatá na cenné lipidy a antioxidanty, s prírodným vitamínom E. Poskytuje hlbokú výživu bez pocitu nadmernej mastnoty. Vďaka vyššiemu podielu protizápalovo pôsobiacich polynenasýtených mastných kyselín je tento olej vhodný aj pre aknóznu pleť. Pomáha obnovovať bariérovú funkciu vrchných vrstiev pokožky, chráni pleť pred infekciami a znižuje transepidermálne straty vody. Normalizuje mazotvorbu.

Pro-Collagen Vitamin C Oil Serum: Pokročilá anti-aging pleťová starostlivosť s vitamínmi C a E, luxusnými rastlinnými olejmi a voskami. Vitamín C je v oblasti pleťovej starostlivosti považovaný za supervitamín. Zlepšuje stav rôznych typov pleti, cenený je však predovšetkým pre svoje omladzujúce účinky: podporuje tvorbu kolagénu, spevňuje kontúry tváre, rozjasňuje pleť a dodá jej svieži a zdravý vzhľad.

Bez škodlivých kozmetických surovín, alergénov, dráždivých látok, syntetických konzervantov, syntetických farbív, nestabilných vitamínov, minerálnych olejov. Bez syntetických parfumov. Bez esenciálnych olejov.

Cena 33,33 €
favorite_border favorite

DUO Light dry skin

Noili
Noili

Praktické balenie dvoch pleťových prípravkov, ktoré sú určené na celodennú intenzívnu výživu suchej pleti. Light verzia pleťového oleja je ľahšia, no opäť s výživným obsahom. V balení nájdete olej bohatý na cenné lipidy a antioxidanty, ktorý účinne chráni pleť pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Je ideálny na mladú dehydrovanú pleť. Ľahký a rýchlo vstrebateľný, zabraňuje vysychaniu, s prírodným vitamínom E, zmierňuje zápal. Súčasťou balenia je aj sérum s vysoko stabilným vitamínom C, odporúčané predovšetkým na noc. Podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, zjemňuje vrásky, spevňuje kontúry, zosvetľuje pigmentové škvrny, upokojuje podráždenie.

Cena 33,33 €
favorite_border favorite

Rich Beauty Oil normal and oily skin

Noili
Noili

Obzvlášť zvláčňujúca kompozícia vzácnych olejov a voskov, bohatá na cenné lipidy a antioxidanty. Pre vyšší podiel protizápalovo pôsobiacich polynenasýtených mastných kyselín je olej vhodný aj pre staršiu aknóznu pleť. Hlboká výživa bez pocitu mastnoty pomáha obnovovať kožnú bariéru a znižuje transepidermálnu stratu vody, normalizuje mazotvorbu.

Cena 27,50 €
favorite_border favorite