tašky

kožená taška Naturapura

ELAJEDIOVA
ELAJEDIOVA

Taška je vyrobená z triesločinenej hovädzej kože, doplnená dvomi kratšími uškami do ruky a dlhším popruhom na rameno. Taška sa zapína na magnet a ponúka úložný priestor veľkosti 27 × 37 × 7 cm. Dobre sa do nej zmestí aj 13-palcový notebook. Zvláda veľkú záťaž a bude skvelou parťáčkou na bežné dni.

Cena 172,50 €
favorite_border favorite

taška sieťovka biela

ELAJEDIOVA
ELAJEDIOVA

Biela letná sieťovka je ľahká a skladná. Môžete ju so sebou nosiť v taške a pomôže vám vyhnúť sa kumulovaniu igelitových a papierových tašiek z neplánovaných nákupov. Taška je ušitá z polyesterového materiálu, a preto ju môžete aj ľahko vyprať. Ucho na rameno v šírke 4 cm s prehľadom unesie 5 kg nákupu.

Cena 25,83 €
favorite_border favorite

Backpack Noir

PBG
PBG

Ľahký batoh z veľmi pevnej bavlnenej látky s koženým remienkom, jedným vonkajším a dvoma vnútornými vreckami. Praktický a ľahký, ideálny do práce alebo na voľný čas. Dá sa nosiť krížom cez telo alebo v ruke vďaka nastaviteľnému krátkemu koženému remienku. 

Cena 91,67 €
favorite_border favorite

Tote bag Powder Pink

PBG
PBG

Kožená taška vyrobená z hladkej kože patrí k ikonickým kúskom PBG – môžete ju nosiť ako kabelku do ruky, na rameno alebo aj krížom vďaka praktickému nastaviteľnému popruhu. Dizajn necháva vyniknúť široký popruh – neskrýva ho, ale povyšuje na jedinečný dizajnový prvok a odlišuje tašku od bežných kúskov tohto typu. Taška vznikla v spolupráci s Nicole Kudelkovou. Vyrobená ručne z kvalitnej hovädzej talianskej kože v českej dielni PBG. Zatváranie na dva vnútorné magnety.

Cena 250 €
favorite_border favorite