kabelky

Shoulder bag Ivory

PBG
PBG

Minimalistická kabelka z kvalitnej talianskej kože s minimalistickým dizajnom doplneným o prvok držadla. Praktická na každodenné nosenie ako malá kabelka do ruky vďaka uchýtke alebo ako taška cez rameno s lanovým popruhom. Vďaka dvom priehradkam si v nej ľahko zorganizujete všetky nevyhnutnosti.

Cena 166,67 €
favorite_border favorite

kabelka Laura čierna

KRAS studio
KRAS studio

Štvorcová kabelka s nastaviteľnou dĺžkou popruhu a talianskym kovaním. Je možné ju nosiť na jednom ramene alebo krížom cez telo. Vďaka jej veľkosti sa do kabelky vojde menšia peňaženka, kľúče a telefón. Vnútri sa nachádza aj kapsička so zipsom na dôležité drobnosti. Kabelka sa zatvára klopou s nenápadným skrytým magnetickým zapínaním. 

Cena 116,67 €
favorite_border favorite

kabelka Rachael čierna

KRAS studio
KRAS studio

Elegantná kabelka vyrobená z kvalitnej talianskej kobaltovo modrej kože, ktorú možno nosiť na jednom ramene alebo krížom cez telo. Má nastaviteľnú dĺžku popruhu a talianske kovanie. Vnútro kabelko je rozdelené koženou prepážkou na 2 časti. Do vnútra sa zmestí peňaženka, kľúče, mobil a ešte niečo malé naviac. Kabelka sa zatvára klopou s nenápadným skrytým magnetickým zapínaním. 

Cena 145,83 €
favorite_border favorite

kabelka Rachael modrá

KRAS studio
KRAS studio

Elegantná kabelka vyrobená z kvalitnej talianskej kobaltovo modrej fkože, ktorú možno nosiť na jednom ramene alebo krížom cez telo. Má nastaviteľnú dĺžku popruhu a talianske kovanie. Vnútro kabelko je rozdelené koženou prepážkou na 2 časti. Do vnútra sa zmestí peňaženka, kľúče, mobil a ešte niečo malé navyše. Kabelka sa zatvára klopou s nenápadným skrytým magnetickým zapínaním. 

Cena 145,83 €
favorite_border favorite